دختر هخامنش

میگن ، گفتن ،میگیم، خواهند گفت!

میگن:

توی همین اجلاس خزر که تو تهران خودمون بود، ایران ۳۹٪ از سهم خودش رو (مربوط به دریای خزر) دو دستی تقدیم جمعیت روسهای جدید و قدیم کرده! (( قبل از فروپاشی شوروی این سهم ۵۰٪ به ۵۰٪ بین دو کشور ایران و شوروی بود. که بعد از فروپاشی، کشورهای تازه استقلال یافته به تقسیم منابع خزر بین خورشون و روسیه بدون اینکه هیچ نشستی با ایران داشته باشند پرداختند)) و حالا در نشست تهران  بله...............

میگن:

ترکیه رسما شناسنامه مولانا رو به نام خودش زده

میگن:

از بس ایران هیچ واکنشی به این موضوع (شناسنامه ی مولانا) نشون نداده ترکیه جدیدا تصمیم گرفته شناسنامه ی شمس تبریزی رو هم به نام خودش بزنه و اقداماتی رو هم صورت داده.

گفتن :

ناراحت نباشید ۶ ماهه دوم هم، ماشینهای شخصی همون ۶۰۰ لیتر رو دارن.

میگیم:

 راستی نفهمیدیم جناب لاریجانی واسه چی استعفا دادن و بالاخره تو این ماراتن خدمت، ایشون می خواستن پیشتر برن یا جناب احمدی نژاد، که با هم نمی شد و چرا؟

و اینکه باز هم آیندگان می فهمند چی به چی بوده و کی به کی . واینکه تو کتابهای تاریخی معلوم میشه که کی به کی خدمت کرده و چقدر!

- و البته بازم بستگی داره به اینکه چی بشه و چی بنویسن و کیا بنویسن! -

و سر آخر،خدا سایه ی این همسایه شمالی رو از سر ما کم نکنه که برکتش توی کتابهای تاریخی همه ی اعصار زیاده و اینکه نمی دونم چرا چند روزه خط به خط اون کتابهای تاریخ رو که تو مدرسه به خوردمون دادند همش جلو رومه و تنم می لرزه.

منابع تاریخی هم که دیگه اونقدر سنگینی می کنن که نمیشه نزدیکشون رفت.یه جورایی آدم غصه ش میگیره!!!!

خوب باشید و خوب بخندید

...